HUSKY Cyklon

Neohodnoceno
Značka: Husky

Velmi výkonný centrální vysavač nyní v akčním setu se sadou Generic Deluxe 9,1m +9m hadice

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: CYK-280-EU-HLE-SET
33 868 Kč –5 % 32 000 Kč 26 446,28 Kč bez DPH 32 000 Kč / 1 ks
HUSKY Cyklon
Neohodnoceno
Značka: Husky
14505449917f1725bed64b0dfeabae44
Akce Novinka Tip
Doprava zdarma 33 868 Kč –5 %

 

HUSKY Cyklon Limited Edition

Centrální vysavač HUSKY Cyklon HLE včetně sady příslušenství s hadicí 9,1m ZDARMA

Zcela nový model centrálního vysavače Husky Cyklon. Tento vysavače je dodáván se sadou příslušenství PAK-GEN-30PBL s hadicí 9,1m, která obsahuje nástavce, teleskopickou tyč atd. Cyklon je velice silný centrální vysavač.

Je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy. Disponujeme velkou sací silou a nabízí skvělý uživatelský komfort. Vybaven je průmyslovým Bypass motorem s nezávislým chlazením, který prodlužuje životnost vysavače. Upozornění na omezení a vyloučení záruky: v případě použití jiného než originálního náhradního dílu, příslušenství či spotřebního materiálu (např. filtračních sáčků) může dojít k ukončení prodloužené záruky.

Nový centrální vysavač Husky Cyklon je dodáván včetně sady nástavců, teleskopické tyče a hadicí 9,1 m. Jedná se o velice výkonnou vysavačovou jednotku ve speciální limitované edici. Tento centrální vysavač je ideální pro střední a velké rodinné domy. Nabízí velmi silný výkon a  uživatelský komfort při vysávání. Jeho "srdce" tvoří průmyslový Bypass motor s nezávislým chlazením.  Model Cyklon uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky co se týká požadavku na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Upřednostněte kvalitu, výkon a dlouhou životnost před spotřebním zbožím!

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché vysávání
Záruka: 5 let